Ciddi Evlilik Sitesi

 

Evlilik Sitesi

memurevlilik.net misyonu evlilik üzerine kurulmuş ciddi bir evlilik sitesidir. Üye olan tüm kullanıcıların amaçlarının evlilik olması şartı vardır. Arkadaşlık veya Çöpçatan sitesi değildir.

Doğru ve Gerçek Profiller

Hatalı ve ciddiyet içermeyen profiller editörlerimizce kesinlikle onaylanmamaktadır. Sitemizdeki tüm kullanılar geçerli ve doğru profil bilgilerine sahip kişilerdir. Profil detaylarınız kesinlikle ticari olarak 3. şahıslar ve kuruluşlarla paylaşılmaz ve yayınlanmaz

Ücretsiz Evlilik Sitesi

Tüm üyelik kayıt işlemleri ücretsizdir. Evlilik sitemize bayan adaylar ücretsiz VIP üye olarak kayıt olmaktadırlar. Yalnızca erkek adayları VIP üyeliği ücretli olarak verilmektedir.

 

Ankara Evlilik

Ankara evlilik adayları ve tüm türkiye genelindeki binlerce memur eş adayı web sitemizde kısmetlerini arıyor.

İstanbul Evlilik

Türkiye geneli binlerce üyesi olan evlilik sitesi memurevlilik.net kamu çalışanlarını evlendirmeye yönelik misyonunu kalitesinden ödün vermeden sürdürmektedir. İstanbul şehri ağırlıkta olan web sitemiz eş adayları ile tanışma fırsatını yakalayın.

Ciddi Evlilik Sitesi

Web sitemiz kamu çalışanlarını ve memur adaylarına hizmet vermektedir.Tüm sorularınız için bizlere yardım menüsü kısmından ulaşabilirsiniz.